Żyj do końca życia i bądź młody do starości...

Cukierki

Sortuj wg:
 • originalherb_box_50_stevia.jpg

  Ricola – cukierki 13 ziół

  Oryginalne cukierki ziołowe Ricola czerpią swoją moc z 13 ziół: szanty, biedrzeńca, przetacznika, prawoślazu, przywrotnika, czarnego bzu, ślazu, mięty pieprzowej, szałwii, krwawnika, pierwiosnka, babki lancetowatej i tymianku.

  Cena:6.50
 • verbena_pl_levandula_fure_sb-360x479.jpg

  Cukierki – lawenda i brówki (60g)

  Lawenda wpływa pobudzająco na krążenie, wzmacnia system nerwowy, działa przeciwbólowo i uspokajająco. Zawarte w borówkach flawonoidy wzmacniają układ odpornościowy, hamują krwawienia wewnętrzne, mają właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwbólowe.

  Cena:3.50
 • cukierki-roza.jpg

  Cukierki – dzika róża (60g)

  Jej owoce są bardzo bogatym źródłem uzupełniania ważnych dla organizmu człowieka substancji. Dzika róża jest naturalnym źródłem witamin A, C, B, E.

  Cena:3.50
 • cukierki-szalwia.jpg

  Cukierki – szałwia (60g)

  Z uwagi na działania antyseptyczne i ściągające jest idealna do stosowania przy prawie wszystkich rodzajach stanów zapalnych gardła i zapaleniach dziąseł.

  Cena:3.50
 • cukierki-glog.jpg

  Cukierki – głóg (60g)

  Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku, a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach.

   

  Cena:3.50
 • cukierki-melisa.jpg

  Cukierki – melisa (60g)

  Melisa ma identyczne właściwości lecznicze i wzmacniające jak miód i mleczko pszczele. W średniowieczu była popularnym „eliksirem młodości”. Jest to doskonały uspokajający tonik na niepokoje, lekką depresję, bezsenność i rozdrażnienie.

  Cena:3.50
Facebook